تا یه ذره برف بارون یا باد میاد اینترنت کند یا قطع میشه.این به کنار،آنتن موبایل و کدهای بانکی هم کار نمیکنن.

وزارت بهداشت از صبح چهار تا پیام بهداشتی فرستاده.اولیشو که خوندم گفتم ریدی وزارت بهداشت.این پیام رو اگه یک ماه پیش میفرستادی میمُردی؟نمیدونم چرا همه چیز رو نابود شدن امنیت ملی میبینن.باور کنین نیست.

یه ویدئو از خانم

مینو محرز دیدم که نکته ی خوبی توش بود.گفته بود اگه استرس بگیرین و بترسین سیستم ایمنی بدن تون ضعیف میشه و زودتر مریض میشین.

عراق درهای حرم نجف رو بسته اون وقت اینجا میگن حرم شفاست.وقتی چیزی از پزشکی نمیدونین حرف نزنین عزیزان.نمیگن لال هستین.

از آمار تعجب میکنم.به خصوص وقتی از استان های درگیر صحبت میشه و خراسان رضوی توشون نیست.مگه ممکنه؟استان و شهری که یکی از جاذبه هاش حرم واسه زیارته و کلی مسافر واردش میشه.

رئیس جمهور میگه از شنبه همه برن سرکار و درس،از اون طرف به دانشجوها میگن خوابگاه رو تخلیه کنین.مدیریت و هماهنگی بیداد میکنه.آموزش هم که بهشون گفته اگه غیبت کنین واستون غیبت رد نمی کنیم.واقعا فکر میکنین دانشجویی که از مشهد برگشته خونه ش تو بندرعباس شنبه برمیگرده؟والدینی رو هم دیدم که گفتن بچه مون رو مدرسه نمیفرستیم.جونه،بادمجون که نیست.

به نظر من مشاغلی که خیلی با مردم سروکار دارن هم حتی باید ماسک و دستکش استفاده کنن تا بتونن ادامه بدن به کار و کشور تعطیل نشه.درسته که کادر درمان خیلی با موارد بیماری بیشتری سروکار دارن ولی بقیه ی آدما چی؟

بابام میگه بهمون دستکش دادن.میپرسم ماسک چی؟-نه.از داروخونه بخر.-رفتم،نداشتن.گفتن شبکه ی بهداشت همه رو برده!

کشورهای درگیر با ویروس یه پروتکل خاص ایجاد کردن.ژاپن میخواد المپیک رو کنسل کنه.ما چیکار کردیم؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها